Par mums Tirgotājiem & Mājražotājiem - Tirdziņi & Mājražotāji
Jūsu birojs

Par mums Tirgotājiem & Mājražotājiem

Latvijas IekšZemes KopProrukts 2022 gadā bija 39,1 miljards eiro. Preču un pakalpojumu imports 2022 gadā bija 29,4 miljards eiro. 700+ miljoni importa - pārtikas preču grupā. No Latvijas aizplūda 700+ miljonu eiro. Par 700+ miljoniem mazāk sportam, ekonomiskām aktivitātēm, kultūrai, izglītības un citām jomam, kuras tiktu iztērētas naudas aprites ciklos.

LielVeikalu tīkli ar īpašniekiem/akcionāriem Ārzemēs ir galvenie importa preču izplatītāji. Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi arī piedalās importa pārtikas preču izplatīšanā.

Apvienojot Latvijas ražotājus un pakalpojumu sniedzējus, izkonkurēt lētā Importa, lielo brāķa preču ievedējus, lielveikalu ķēdes – RIMI, MAXIMA, IKI utt. 

Lai veicinātu Latvijas ražotāju noieta veicināšanu iekšējā tirgū, piedāvājam Jūsu uzņēmumam pievienoties projekta – Latvijas ražojumus, Latvijas pircējiem, Latvijas tirgotājiem domātā projektā – Tirgi uzveiks Lielveikalus. 

Projekta būtība ir apvienot vienotā informatīvā portālā www.tirdzini.lv 4 klientu grupas –

1. Latvijas ražotājus;

2. Latvijas tirgus;

3. Tirdziņu un Gadatirgu organizatorus;

4. Pircējus.

Katrai grupai nodrošinot tai nepieciešamo.

 

Kas vajadzīgs Ražotājam un tirgotājam

Ražotājam un tirgotājam nepieciešama reklāmas iespējas, kā reālaja dzīvē, tā arī internetā. Sevišķi jau internetā. Tas ir lētāk un tā sasniedz lielāku klientu auditoriju. Katrs ražotājs, vai tirgotājs atrodas konkrētā reģionā, un lai reklamētu sevi citā reģionā, tam jāatrod reklāmas nesējs – avīze, radio, reģionālais portāls, TV vai kaut kas cits. Bet tas ir dārgi, ļoti dārgi vai neefektīvi. Tirgus ir vieta, kur cilvēki meklē sev nepieciešamo. Tirgus ir zīmols. Piedāvājam tirgiem ieiet 21.gadsimtā un sniegt interneta reklāmas iespējas, savienojot savu klientu ar Latvijas ražotāju.

 

Ir izveidots portāls, kurā pircēji var atrast visus Latvijas mājražotājus, uzņēmējus un amatniekus, kuri piedalās tirgos un gadatirgos. Portāls paredzēts Latvijas iedzīvotājiem, kuri vēlas atrast tirgū redzētos tirgotājus.

Tirdziņš ir beidzies, bet kur Jūs atrast? Daudzi portāla tirdzini.lv apmeklētāji sūdzas par informācijas trūkumu internetā – kā lai atrod tirgotāju, ja tirdziņš jau beidzies, bet Jūsu prece bija tik kārdinoša, ka atlika tikai mazliet padomāt un......! Jā, vēlētos Jūsu preci pirkt, bet pat nezin, kur var Jūs sastapt! 

Piedāvājam Jums portālā www.tirdzini.lv justies  kā īstā tirgū un:

Tirdziņi.lv